На узбіччі виникла значна кількість промоїн глибиною до 1,5 м, що становило певну небезпеку для руху транспорту. В результаті різкого (більше одного метра) підйому води в річці Удич, виникла загроза підтоплення 4-х приватних господарств. Сталося автоматичне відключення електроенергії на 2-х трансформаторах. Тимчасово порушено умови життедіяльності 156 людей, загроза розрушення внаслідок підтоплення житлових та господарчих будівель жителів села в низинних зонах по березі річки Удич.
Для ліквідації НС одразу були залучені аварійні бригади РЕМ, “Водоканалу”, “Райавтодору”, спеціалізована техніка, добровільні формування. Аварійною бригадою "Райавтодору" при допомозі технічних засобів проведено очистку дорожнього полотна, замулених стоків, загорнуто і утрамбовано узбіччя доріг в місцях розмиву, зібрано і вивезено намиви мулу на двох передмостових дамбах .
Аварійною бригадою РЕМ перевірено систему енергоживлення та підключено до експлуатації лінії на постраждалих вулицях. Рівень води знизився шляхом природного стоку на протязі 5-6 годин після закінчення грози.
На 15 червня 2011 року заплановано сільською радою детальний обхід дворів з встановленням можливих збитків в приватних господарствах.Первинна оцінка матеріальних збитків, завданих НС в межах 60 - 70 тис.грн.
Голова Бершадської райдержадміністрації О.Снігур виїхав на місце, де відбулась надзвичайна ситуація. За словами місцевих жителів, керівників сільськогосподарський товариств, за останні 40 років ніхто не пам`ятає, щоб за такий короткий час випала така велика кількість опадів. Олександр Снігур поспілкувався з працівниками, які ліквідовували наслідки стихії, головою села, вислухав їхні пропозиції та побажання щодо найшвидшого усунення виниклих незручностей після стихії.