У засіданні взяли участь 29 депутатів районної ради, голова райдержадміністрації Іван Стефанцов, керівники структурних підрозділів РДА, управлінь, сільські голови, представники політичних партій та громадськості району. На порядок денний виносилося 28 питань, серед яких внесення змін до низки діючих районних програм та затвердження нових, прийняття районного бюджету на 2017-ий, планування роботи райради на наступний рік та інші нагальні питання, які потребують сесійних рішень.
Головним питанням був звіт голови районної ради Михайла Бурлаки про діяльність із листопада 2015-го до грудня 2016-го.
Основна діяльність районної ради в міжсесійний період полягає в роботі постійних комісій, яких є шість. Михайло Григорович детально проаналізував діяльність кожної із них.
На контролі профільних комісій перебуває 51 районна програма, з них у сьомому скликанні розроблено та прийнято до виконання – 20.
Районна рада займає активну позицію щодо опрацювання різноманітних законопроектів України та інших нормативних документів. Було напрацьовано і направлено низку звернень та пропозицій до Президента України, Верховної Ради та Кабміну.
Зокрема, до Законів України «Про місцевий референдум», «Про державну підтримку сільських територіальних громад», «Про удосконалення адміністративно-територіального устрою і територіальної організації влади на регіональному і місцевому рівні», «Про продовження мораторію на продаж земель сільськогосподарського призначення», «Про збереження Бершадського району як адміністративно-територіальної одиниці». Звертались і щодо безкоштовного забезпечення онкохворих та тих, хто страждає від гепатитів, підняття закупівельних цін на молоко, виділення коштів для завершення будівництва газопроводу високого тиску до міста Бершаді.
Під час свого звіту голова райради проаналізував участь громад у обласному конкурсі розвитку територіальних громад, волонтерську діяльність, кадрову підготовку самоврядців. Окреслив і низку проблемних питань.
Основними і пріоритетними напрямками ради і надалі залишатимуться освіта, охорона здоров’я, енергозбереження, галузь культури, водопостачання та економічні інновації.
Михайло Григорович окреслив завдання, які потрібно вирішувати першочергово, а саме: реалізація програм з питань соціально-економічного та культурного розвитку і ра - йонного бюджету; координація спільних дій для впровадження енергоефективних технологій та перехід на альтернативні види палива об’єктів соціально-культурної сфери; сприяння інвестиційному клімату в районі; покращення ефективності управління об’єктами спільної власності територіальних громад району; охорона навколишнього природного середовища, збереження та відтворення природних ресурсів.
Депутати досить жваво обговорювали звіт головного самоврядця району, ставили запитання. По завершенню більшістю голосів проголосували за його прийняття.