| Бершадська районна рада Рішення | | - 0
- 14 Січня 2013, 09:00
- Установити загальний обсяг доходів районного бюджету на 2013 рік у сумі 175386710 грн. Обсяг доходів загального фонду бюджету визначити у сумі 172925761 грн., спеціального фонду бюджету у сумі 2460949 грн. (згідно із додатком 1 до рішення).
- Затвердити загальний обсяг видатків районного бюджету на 2013 рік у сумі 175386710 грн., у тому числі обсяг видатків загального фонду бюджету у сумі 172575761 грн., та видатків спеціального фонду бюджету у сумі 2810949 грн. за тимчасовою класифікацією видатків та кредитування місцевих бюджетів (згідно із додатком 2 до рішення) та головними розпорядниками коштів (згідно із додатком 3 до рішення).
- Установити профіцит загального фонду районного бюджету у сумі 350000 грн., напрямком використання якого визначити передачу коштів із загального фонду до бюджету розвитку (спеціального фонду) (згідно із додатком 6 до рішення)
- Установити дефіцит спеціального фонду районного бюджету у сумі 350000 грн., джерелом покриття якого визначити надходження коштів із загального фонду до бюджету розвитку (спеціального фонду) (згідно із додатком 6 до рішення).
- Установити розмір оборотного касового залишку бюджетних коштів районного бюджету у сумі 16700 грн.
- Затвердити обсяги міжбюджетних трансфертів між районним та іншими бюджетами на 2013 рік (згідно із додатком 4 до рішення): – дотації вирівнювання, що передаються з районних та міських (міст Києва і Севастополя, міст республіканського і обласного значення) бюджетів у сумі – 13879388 грн.; додаткової дотації з державного бюджету місцевим бюджетам на вирівнювання фінансової забезпеченості місцевих бюджетів у сумі 864970 грн.; – субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на будівництво, реконструкцію, ремонт та утримання вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах у сумі 1817000 грн.
- Установити, що перерахування дотації вирівнювання сільським та міському бюджетам здійснюється шляхом застосування нормативів щоденних відрахувань від надходжень доходів до загального фонду державного бюджету (відповідного місцевого бюджету) (згідно із додатком 4 до цього рішення). Суми дотації вирівнювання, недоодержані сільськими та міським бюджетами згідно з розписом районного бюджету, шляхом застосування нормативів щоденних відрахувань, перераховувати бюджетам сіл та міста не пізніше 10 числа місяця, наступного за звітним.
- Установити на 2013 рік обсяг повернення кредитів до районного бюджету у сумі 5128 грн., у тому числі повернення кредитів до спеціального фонду у сумі 5128 грн. та обсяг надання кредитів з ра йонного бюджету у сумі 5128 грн., у тому числі за рахунок повернення кредитів до спеціального фонду у сумі 5128 грн. (згідно із додатком 5 до рішення).
- Затвердити перелік об’єктів, фінансування яких буде здійснено за рахунок коштів бюджету розвитку (згідно із додатком 7 до рішення).
- Установити обсяг резервного фонду районного бюджету на 2013 рік у сумі 1128543 гривні.
- Затвердити перелік захищених статей видатків загального фонду районного бюджету на 2013 рік за їх економічною структурою: – оплата праці працівників бюджетних установ; – нарахування на заробітну плату; – придбання медикаментів та перев’язувальних матеріалів; – забезпечення продуктами харчування; – оплата комунальних послуг та енергоносіїв; – трансферти населенню; – трансферти місцевим бюджетам; – видатки загального фонду на охорону здоров’я.
- Затвердити в складі видатків районного бюджету кошти на реалізацію державних та регіональних галузевих програм на загальну суму 2034300 грн. (згідно із додатком 8 до рішення).
- Розпорядникам коштів районного бюджету: – забезпечити в першочерговому порядку потребу в коштах на оплату праці працівників бюджетних установ відповідно до встановлених законодавством України умов оплати праці та розміру мінімальної заробітної плати; на проведення розрахунків за електричну та теплову енергію, водопостачання, водовідведення, природний газ та послуги зв’язку, які споживаються бюджетними установами; – затвердити ліміти споживання енергоносіїв у натуральних показниках для кожної бюджетної установи, виходячи з обсягів відповідних бюджетних асигнувань; – заборонити прийняття рішень про збільшення мережі бюджетних закладів та чисельності працівників бюджетних установ.
- Головним розпорядникам коштів районного бюджету внести пропозиції щодо приведення мережі та штатів бюджетних установ у відповідність до виділених асигнувань на фінансування галузей соціально-культурної сфери, забезпечивши при цьому неухильне виконання вимог Бюджетного кодексу України щодо утримання керівниками бюджетних установ чисельності працівників та здійснення фактичних видатків на заробітну плату (включаючи видатки на премії та інші види заохочень чи винагород, матеріальну допомогу) лише в межах фонду заробітної плати, затвердженого для бюджетних установ у кошторисах.
- Рекомендувати міській та сільським радам при затвердженні відповідних бюджетів забезпечити в повному обсязі потребу в асигнуваннях на захищені статті видатків та розробити аналогічні заходи із впровадження енергозберігаючих технологій та економного використання енергоресурсів. Привести показники по мережі, мережі та контингентах у відповідність до передбачених обсягів призначень у відповідних бюджетах на їх утримання.
- Установити, що кошторис доходів і видатків на утримання громадської організації за рахунок районного бюджету затверджуються начальником управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації.
- Враховуючи норми частин третьої, сьомої, восьмої та десятої статті 23 Бюджетного кодексу України, надати право районній державній адміністрації за погодженням з постійною комісією районної ради з питань бюджету та економічних реформ, з наступним затвердженням рішення сесії районної ради, здійснювати у міжсесійний період: – зарахування, розподіл і перерозподіл субвенцій та додаткових дотацій з державного та місцевих бюджетів і вносити відповідні зміни до районного бюджету; – перерозподіл видатків по кодах функціональної та економічної класифікації у межах загального обсягу бюджетних призначень, затвердженого рішенням районної ради для головного розпорядника бюджетних коштів.
- Відповідно до статей 43 та 73 Бюджетного кодексу України надати право районній державній адміністрації отримувати в органах Державної казначейської служби України позики для покриття тимчасових касових розривів районного бюджету, пов’язаних із забезпеченням видатків загального фонду, у першу чергу на оплату праці працівників бюджетних установ та нарахування на заробітну плату, придбання продуктів харчування і медикаментів, оплату комунальних послуг та енергоносіїв у межах планового бюджетного періоду, а в разі невиконання розрахунково визначених Міністерством фінансів України прогнозних надходжень доходів місцевих бюджетів на 2013 рік, що враховуються при визначенні міжбюджетних трансфертів, – середньо - стро кові позики на умовах повернення за рахунок коштів єдиного казначейського рахунку.
- Надати право фінансовому управлінню районної державної адміністрації на конкурсній основі розміщувати тимчасово вільні кошти загального та спеціального фондів районного бюджету на депозитних рахунках державних та комерційних банків за погодженням з постійною комісією районної ради питань бюджету та економічних реформ.
- На виконання вимог основних нормативних актів, що регламентують застосування програмно-цільового методу, затвердити обсяг видатків районного бюджету за програмно-цільовим методом бюджетування за головними розпорядниками коштів (згідно із додатком 3–1 до рішення).
- На виконання пункту 9 частини 1 статті 69 Бюджетного кодексу України затвердити Порядок та норматив відрахування до загального фонду районного бюджету комунальними унітарними підприємствами та їх об’єднаннями, які належать до спільної власності територіальних громад району, частини чистого прибутку (доходу) за результатами фінансово-господарської діяльності у 2013 році (згідно із додатком 9 до рішення).
- Додатки 1-9 до цього рішення є його невід’ємною частиною. Ознайомитись із ними можна на офіційних веб-сайтах Бершадської районної ради та районної державної адміністрації.
- Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань бюджету та економічних реформ (Кушпела В. Я.).
Михайло БУРЛАКА, голова районної ради. ← → Ми - пам’ятаємо - «Книга Пам’яті України» / Яланець Керчицький Григорій Герасимович (1923) 1923 р., українець, селянин. Мобілізований в 1944 р. Рядовий. Загинув 11.06.44. Похов. с. Голоєшти, Румунія. | З історії Бершаді У вересні відбулася ще одна подія — почала своє існування Бершадська комсомольська організація. Комсомольці були бойовими помічниками комуністів у соціалістичному будівництві. Вони зі зброєю в руках боролися проти бандитів, вели велику культосвітню роботу, організовували хати-читальні. Багато чого було зроблено тоді для налагодження контактів місцевої комсомольської організації з молоддю... Читати далі » Головні новини Бершадщини | | | Бершадська районна рада Рішення - Новинки в галузях Бершаді та району - www.bershad.ua Користувачі OnLine: |