Про стан посівної кампанії у районі доповідав начальник управління агропромислового розвитку В.С. Бондаренко. Він акцентував увагу на тому, що переважна більшість озимих розвивається нормально (потрібно пересіяти тільки 627 га), всі площі озимих підживлено вчасно, для чого застосовувалися літаки. Також завершено посіви ярих культур: пшениці, ячменю, гороху. Придбано 6100 тонн аміачної селітри.
Всі господарства забезпечені високоякісним насінням в достатній кількості. Засобами захисту рослин забезпечені на 50%, причиною чого є нестача коштів. Є всі умови для проведення весняно-польових робіт без залучення додаткової техніки зі сторони. Також підприємства забезпечені кадрами.
Щодо посіву цукрового буряка згідно з домовленостями, кожен керівник пояснював ситуацію у своєму господарстві.
Директор заводу Н.О. Дзицюк прозвітувала про те, що зроблено на Красносільському заводі за чотири місяці: за даний час інвестовано 1,5 млн. грн. і надалі кошти збільшуватимуться.
Сьогодні на заводі 500 працюючих, які отримують заробітну плату. Н.О. Дзицюк запросила на завод, щоб все це можна було побачити на власні очі та наголосила на тому, що вона прийшла в район, щоб цей завод працював. Адже соромно, що цукор в країні коштує 10 грн.
за 1 кг. Керівництвом заводу також домовлено про співпрацю із господарствами 8 районів у 3-х областях, законтрактовано буряка на 5250 га.
В.В. Черній поцікавився причинами та стимулюючими факторами, які виникли в процесі посівної кампанії у сільгосппідприємців. Також наголосив, що відродження Вінниччини як «цукрового Донбасу» – одне із пріоритетних завдань влади.
С.Л. Шульц доручила начальнику управління АПР району В.С. Бондаренку налагодити роботу по щоденній інформованості її особисто по кожному господарству щодо посіву цукрового буряка.