Серед найхарактерніших недоліків було відзначено недостатній рівень прибирання територій, непоодинокі факти спалювання сміття, що робити заборонено, не налагоджено механізм збору побутових відходів у селах, через що утворюються стихійні сміттєзвалища. Проблемою залишається і зберігання та утилізація твердих побутових відходів – критиці було піддано і полігон для сміття у нашому районі. Як не прикро, але критиці за незадовільне вирішення проблем по благоустрою територій сіл було піддано аж п’ять наших сільських рад – Баланівську, Чернятську, Лісниченську, М’якохідську і Великокиріївську, хоч ради справедливості варто відзначити, що окремі наші сільські ради було поставлено і в приклад. Надто сер - йозні зауваження висловлювалися і щодо засмічення придорожних територій.
Підбиваючи підсумки, Г. М. Заболотним було зроблено наголос на тому, що у минулому році на вирішення даних питань було виділено аж 17 мільйонів гривень, тоді як у попередні не виділялося нічого. Однак дану проблему чомусь так і не вдалося осилити. В цілому роботи по благоустрою в області, йшлося на нараді, організовуються поки що незадовільно. Робити ж це необхідно ціле - спрямовано, системно і щоденно, всіляко заохочуючи всіх до участі в них.
А порушники повинні притягуватися до адміністративної відповідальності, тим більше, що суми штрафів нині значно зросли – на посадових осіб від 850 до 1700 грн., на громадян – від 340 до 1300 гривень.
На районному рівні нараду продовжив голова районної ради М.Г. Бурлака, який конкретизував завдання з питань благоустрою. Так, в районі розроблено заходи по проведенню двомісячника, діють робочі групи по контролю за їх виконанням. Тож на місцях нині повинна бути нормальна організація праці в даному напрямку та результативність проведеної роботи із залученням широких верств населення.