Дуже прикро, але за роки незалежності України селище зробило крок не вперед, а назад. Школу закрили, а приміщення спустошили, зараз від неї залишилися одні стіни. Так само і лазня. А в будинку культури двері відчиняються від виборів до виборів, приміщення давно потребує ремонту, але... Де ж молодь може проводити дозвілля? Пригадую, що в часи так званого застою кінофільми в нас демонструвалися двічі на тиждень, більшість стрічок виховували в молоді кращі людські риси, зокрема, патріотизм, любов до людей.
Здивувався, коли в районній газеті прочитав про те, що в нашому районі велика увага приділяється розвитку соціальної інфраструктури, прокладанню доріг із твердим покриттям, встановленню телефонів, житловому будівництву... Це, звичайно, добре, але ж я бачу в Глинському зовсім іншу картину.
Візьмемо ті ж самі дороги. У 2005-2006 роках при вивезенні лісової продукції автомашинами Бершадського держлісгоспу були пошкоджені дороги на вулицях Котовського, Щорса і Горького. Після стихії 2000 року енергетики познімали весь дріт і електроліхтарі.
Після обрання в 2006 році депутатом сільської ради до мене звернулося багато виборців Глинського з проханням посприяти в ремонті та освітленні згаданих доріг, адже вони були зруйновані так, що ні проїхати, ні пройти. Звернувся також інвалід першої групи, учасник бойових дій Родіон Филимонович Прокопець, 1913 року народження, який уже давно чекає встановлення телефона, на який він має першочергове право. Звертався також інвалід другої групи Л.О. Москаленко щодо виділення йому квартири і автомашини, на які він має право.
На жаль, мої звернення в різні служби залишилися безрезультатними – звідти надіслали лише відписки.
Із цими та іншими проблемами своїх виборців я оббиваю пороги різних установ. Одну із проблем вдалося вирішити. Розуміння знайшов у районній раді, де мене уважно вислухали голова райради М.Г. Бурлака, його заступник П.А. Сугак, керуючий справами П.М. Гоцуляк. Не залишився осторонь і сільський голова М.І. Обідник. Спільними зусиллями знайшли щебінь, відсів, організували транспорт і привели в порядок дороги. Підключилися і керівники та спеціалісти будівельних організацій В.П. Шевченко, А.І. Трач, міський голова М.І.Кольченко, керівник житлово-комунального господарства Б.Н. Трейгер. Усім їм, а також трактористам і водіям, щиро вдячні жителі Глинського. Проведено також велику роботу по освітленню вулиць, очищенню каналу.
Зараз продовжую працювати над іншими життєво важливими для наших людей проблемами. І, намагаючись їх розв’язати, прагну брати приклад з нашого голови районної ради М.Г.Бурлаки. Мені імпонує, що він чітко і послідовно виконує свою передвиборну програму, у центр якої поставив людину і свій рідний край. Хотів би, щоб депутатів різних рівнів об’єднувала спільна мета – щоб наші села і місто швидше позбувалися проблем. Бо наші люди, які відзначаються добротою і працьовитістю, це заслужили, і належно оцінять зусилля народних обранців.
Іван ГЛАДИБОРОДА,
депутат П’ятківської сільської ради.
селище Глинське.