В Україні це свято раніше не відзначалося, проте часи змінюються і, я гадаю, на краще. Нині важко знайти особу, котра була б проти, а за статистикою по країні підтримують романтичне нововведення 83 відсотки опитаних.
Святкувати чи ні? Дивлячись з якого боку поглянути на це свято, можна почути дві протилежних відповіді. Звичайно, для закоханих День Святого Валентина – ще одна нагода зробити своїм половинкам приємність, проте можна дарувати увагу і подарунки просто так, адже головне – бажання, а причина завжди знайдеться, наприклад: "за твої гарні очі", "за те, що ти є", "за те, що я тебе так сильно кохаю"...
А ось щодо тих, хто не входить до числа закоханих, то свято – лише чергова нагода погуляти, розслабитись і (як не дико це звучить) випити. Боюсь, це головна проблема нашого суспільства, про яку не варто забувати навіть, коли в більшості романтичний настрій.
Не там романтика, де пиво і цигарки, де дорогі подарунки і букети червоних троянд, коли дівчина хоче банальних білосніжних ромашок...
Хоча, можливо, все не так погано. Існує третій тип людей із своїм ставленням. Одна така особа висловила свою думку: "Гадаю, кожен місяць повинен мати своє яскраве свято. День Святого Валентина – така ж казка, як і Новий рік, от тільки належить лютому місяцю".
Так, без сумніву, святкувати!!! В обіймах коханого милуватися зорями, або... читати старі "есемески" і згадувати ті романтичні моменти в житті, що зараз, будучи з ним у розлуці, так високо цінуєш! А думки спрямовані на майбутнє, красиве, світле, щасливе.
Хтось не згоден із твердженням, що День Святого Валентина такий же важливий, як і решта свят у календарі? Цей "хтось" – затятий реаліст, який ніколи не кохав, або ж був нещасний у своєму коханні. Як можна було раніше не святкувати?
В ім'я краси та любові, життя та майбутнього не можна відмовитися від Дня Святого Валентина!
Юлія ШЕВЧЕНКО,
учениця 11 кл. Бершадської ЗОШ №2, громадський кореспондент.