– Це ось рельєфна робота на тему середньовіччя нашої випускниці Наталії Масловської, – розповідає Ганна Володимирівна. – Цікавими є роботи «Метелик» Вікторії Качан (стиль «холодний батик»), «Рибка» Софії Дончик (ліплення), ілюстрація до відомої казки «Червона шапочка» і пейзаж Ірини Кравчук. Ольга Козійчук у своїй роботі (два котики на передньому плані) пов’язала дві техніки – ліплення і живопис.
Оглядаючи виставку, ловиш себе на думці і відчуваєш: малюнки, картини, майстерно виконані руками талановитих дітей, випромінюють душевне тепло, віру в добро, любов до природи і рідного краю.
Варто зауважити, що роботи юних умільців із музичної школи періодично виставляються і в районному кра - є знавчому музеї, і в будинку культури та бібліотеках й отримують гарні відгуки. Вихованці беруть активну участь у різних конкурсах і виборюють призові місця. Так, лише цього року на престижному конкурсі «Подільська весна» учениця по класу образотворчого мистецтва Олена Басун зайняла третє місце. Журі відзначило не лише техніку виконання, а й патріотичну спрямованість її пейзажної роботи. Здобували вихованці Ганни Качан призові місця і в обласному дитячому фестивалі-конкурсі візуального мистецтва «АртОлімп», і в обласному конкурсі для багатодітних сімей та в інших творчих змаганнях.
Загалом, за словами Ганни Качан, образотворчому мистецтву в музичній школі навчаються близько півсотні обдарованих дітей. Вони займаються графікою, живописом, вишивкою, вчаться компонувати, складати малюнок, створювати ескізи, отримують чимало корисної інформації для себе. Багато хто з них у майбутньому поєднує своє життя з мистецтвом, зокрема, це зробили випускники Наталія Масловська, Олег Дончик, Олена Сторожук, Ірина Кравчук.
Ганна Володимирівна, яка у свій час закінчила Барський гуманітарно-педагогічний коледж, а потім Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка, викладачем музичної школи працює шість років. Свою роботу любить, вважає, що кожна дитина, маючи багату фантазію, творча, і їй треба трішки допомогти, запалити цей вогник творчості.
Василь ВЕРБЕЦЬКИЙ.