Fridge magnet wooden gears

Свято незалежності святкує Україна

  • Подобається0Не подобається
  • 27 Серпня 2010 р

Незалежній Україні – 19. 24 серпня кожного року мільйони українців у нашій державі та за її межами святкують день, коли відновлено історичну справедливість, і українська нація нарешті відновила свою державність. Цього дня саме час замислитися над досягненнями нашої держави за роки незалежності та збудувати плани на майбутнє.

Сьогодні вже ніхто не ризикне поставити під сумнів незалежність України. Наша держава відбулася, про неї знають у найвіддаленіших куточках світу. Спортивні перемоги представників України дозволяли синьо-жовтому прапору підніматися під захопленими поглядами людей в різних країнах світу. Україна на сьогодні є уособленням передбачуваності, стабільності, миролюбності. Ми можемо пишатися тим, що наша держава стала першою в світі, яка повністю відмовилася від ядерної зброї. Українські літаки та космічні ракети, вітчизняний хліб та чорнозем, працьовиті руки наших співгромадян створили нашій країні заслужену славу в усьому світі.
Після президентських виборів 2010 року в Україні якісно змінилася політична ситуація. Перемога Віктора Януковича створила передумови для політичної стабілізації, реанімації керованості державної машини, дозволила відновити віру мільйонів громадян України у ефективність державної влади. Сам Віктор Федорович неодноразово підкреслював, що дотримання Конституції та законів, створення передумов для незалежного судочинства, позбавленого навіть натяку на сторонні впливи, збереження та розвиток свободи слова для нього залишаються політичною аксіомою. Діяльність глави держави підтверджує, що він готовий об’єднувати представників різних політичних сил у боротьбі за процвітання країни, здійснення перетворень, яких українці чекають практично від моменту проголошення незалежності. Для Януковича партійні прапори не мають жодної цінності, головним для нього залишається синьожовте знамено.
Віктор Янукович є не лише четвертим Президентом у новітній українській історії, він став першим главою держави, який взяв рішучий курс на здійснення реформ у всіх сферах життя країни. Економічні реформи вже дали перші наслідки – зростає валовий внутрішній продукт, країна вперше за кілька років отримала у першому півріччі 2010 року позитивне зовнішньоторговельне сальдо, українці з більшою упевненістю дивляться у майбутнє. Президент розпочав оптимізацію судової системи, за його ініціативою ухвалено нову редакцію закону «Про засади внутрішньої та зовнішньої політики», який закріпив нейтральний позаблоковий статус нашої держави. Державна влада більше не імітує боротьбу з корупцією, а повела рішучий наступ на це суспільне зло, яке протягом багатьох років роз’їдало нашу Батьківщину зсередини.
Можемо констатувати, що сьогодні Україна розвивається та має всі шанси втілити протягом 10 наступних років поставлену Віктором Януковичем задачу: увійти до складу 20 найбільш розвинених країн світу. Для цього у нашої держави є патріотично налаштоване населення, розвинута система освіти та значний промисловий потенціал, унікальне географічне розташування та значні поклади природних ресурсів. 24 серпня 1991 року Україна не просто отримала незалежність, а шанс на можливість самостійного розвитку, реалізацію споконвічної мрії багатьох українців про власну державу, у якій кожен громадянин буде пишатися своєю Батьківщиною. Саме протягом останніх місяців, завдяки позитивним перетворенням у політичному житті нашої країни, ми отримали шанс створити ефективну державу.
У ній патріотизм буде підкріплено реальними діями, а національна гідність спиратиметься на національне багатство та заможного громадянина.
Україна поза всяким сумнівом заслуговує на щасливе життя. Це розуміє кожен громадянин нашої держави, і у цьому запорука успіхів нашої незалежної держави, де політична воля керівництва спирається на непідробний патріотизм мільйонів співгромадян.
Віктор РАЙКО, політолог.:0"


Дивіться також в розділі  Заходи
» 16.06.2018 Підбито підсумки конкурсу малюнків на тему «Книга у моєму житті», який тривав у травні 2018 р. під час місячника краєзнавчої книги.
» 16.06.2018 Гарною традицією в нас стали свята-зустрічі однокласників, які ми проводимо через кожних п’ять років. Нещодавно зустрілися випускники двох класів, які закінчили школу в 1983-му, тобто тридцять п’ять років тому.
» 16.06.2018 На базі ДНЗ «Малятко» м. Бершаді відбувся районний фестиваль-конкурс «Колискова пісня». До участі у ньому були запрошені працівники дошкільної освіти, батьки, бабусі та дідусі, інші особи (старші 18 років), причетні до виховання дітей дошкільного...
» 16.06.2018 відбувся в останній день травня. Усім вихованцям, які закінчили цей заклад, вручено свідоцтва про одержання початкової спеціалізованої мистецької освіти. На урочистостях були присутні батьки, рідні випускників.
» 16.06.2018 Свято у «Барвінку»
» 15.06.2018 Із джерел рідної землі
» 15.06.2018 Мовний літній табір «щаслива англійська»
» 15.06.2018 Таланти бершадщини отримали грошові премії
» 15.06.2018 Підтримка і любов
» 15.06.2018 Країна починається з дитинства
Всі статті розділу Заходи »
Цікаві фото
3 фото   
<b>Війтівка йде в ногу з часом</b><br />13 грудня цього року голова районної державної адміністрації Олександр Снігур з групою спеціалістів відвідав...
3 фото   
<b>«Проліски надії-2012»</b><br />Нещодавно в районному будинку культури в рамках обласного фестивалю «Проліски надії-2012» відбувся мистецький звіт...
2 фото   
<b>6 червня - День журналіста України</b><br />День журналіста щорічно відзначається в Україні 6 червня – в день прийняття Спілки журналістів України в 1992 році до...
6 фото   
<b>Децентралізація влади - об'єднання громад: перші кроки</b><br />У контексті прийнятих змін до Бюджетного та Податкового кодексів України та набрання чинності законів щодо...
Всі фотогалереї »
Ми - пам’ятаємо - «Книга Пам’яті України» / Війтівка
Зуб Іван Павлович (1919) 1919 р., українець, селянин. Мобілізований в 1941 р. Рядовий. Загинув 00.03.45. Похов. Німеччина.

З історії Бершаді
Проте дальший розвиток певною мірою гальмувався невеликими розмірами господарства. Щоб краще організувати працю, повніше використати техніку й кадри, в 1950 році бершадські колгоспи ім. Ворошилова, ім. Будьонного, «П'ятирічка за 4 роки» об'єдналися в одне господарство — ім. Будьонного. Згодом до новоствореного господарства приєднався колгосп с. Бирлівки. Новий колгосп назвали ім. Леніна. Читати далі »



Останні новини
Може бути цікаво

Свято незалежності святкує Україна - Заходи культури на Бершадщині - www.bershad.ua
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники