Я ніби зараз бачу карооку дівчину, яка сиділа за першою партою, уважно вслухалася в кожне моє слово, гарно писала твори, чудово малювала. І ось уже вона продовжує мою справу, навчає в рідній школі дітей своїх односельців.
Ганна Валентинівна – талановитий педагог, прагне прищепити учням інтерес до вивчення рідної мови, показує її красоту і глибину, прилучає до кращих творів національних класиків. Вона працює над інтерактивними технологіями, впроваджуючи інноваційні методи навчання.
У навчання та виховання дітей вкладає душу, а учні відповідають їй любов’ю і шаною.
Березень щедрий на свята.
Школа відзначила Шевченківські дні. Під керівництвом вчительки Валентини Іванівни Луговацької проведені конкурси на краще читання поезії, на кращий твір на Шевченківську тематику, інсценування уривків з творів поета, малюнків до творів Т.Г.
Шевченка.
Гарно відзначила школа 65річчя визволення БерізокБершадських від німецькофашистських загарбників.
Учні відвідали учасників бойових дій, захисників Вітчизни, вдів.
Ніби вчора ми святкували відкриття нового приміщення сільської школи, а вже незабаром святкуватимемо його 35-річчя. Багато зроблено за цей час, влітку шкільне подвір’я потопає в зелені і квітах. Приміщення завжди відремонтоване, доглянуте, справжня світлиця. Це заслуга директора, депутата районної ради Миколи Петровича Дяченка.
Протягом всіх років Берізкобершадська ЗОШ була і є методичним центром навчально-виховної роботи в районі. Це заслуга всього колективу. Багато для цього докладає заступник директора Галина Василівна Сасюк. Нещодавно тут відбувся районний семінар учителів історії, який підготувала вчителька Надія Афанасівна Чере - ушенко.
Ми, вчителі-пенсіонери, навідуємося у сільський храм науки, і радіємо, що школа у надійних руках. Тут бережуть і примножують традиції, закладені старшим поколінням педагогів.
Школа є окрасою села, і її педагогічний та учнівський колективи докладають багато зусиль, аби вона завжди була такою. Без школи немає надії на майбутнє в селі. Тож сподіваємося, що Берізкобершадська школа і надалі плекатиме, навчатиме і виховуватиме молоде покоління сільських трудівників.
Олександра КОВАЛЬ, учителька-пенсіонерка.
с.
Берізки-Бершадські.