Fridge magnet wooden gears

ЗАХОДЬТЕ ДО КНИГОЗБІРНІ

  • Подобається0Не подобається
  • 8 Січня 2009 р

„Книга – джерело знань!”. Сьогодні цими словами вже мало кого зацікавиш для читання літератури.
Адже завдяки технічному прогресу джерел інформації стало набагато більше, та й інформацію можна отримати набагато швидше. Книгу витісняють радіо, телебачення, Інтернет тощо. Читають, в основному старші люди, ті, хто звик до цього давно. А молодь до книги звертається в останню чергу. Отож і не дивно, що в бібліотеці сьогодні мало людей. Приходять в основному учні.
Не виняток і Джулинська сільська бібліотека. „Мало сьогодні бажаючих читати” – скаржиться її завідуюча О. О.
Сімак. Однак Ольга Олександрівна намагається прищепити любов до книги. Вона постійно співпрацює з освітніми закладами села, зокрема з загальноосвітньою школою I-III ступенів.
Для заохочення читачів у бібліотеці постійно проводяться різноманітні виставки, презентації. Регулярно виставляє свої твори сільський художник Олексій Степовий, презентує свої роботи вишивальниця Любов Атаманенко, проводяться виставки художніх робіт з бісеру учасників народознавчого гуртка ЗОШ, де керівником Г.М.
Трум. До року туризму в Україні проводили виставки літератури. Ольга Олександрівна постійно проводить виховні і розважальні заходи з дітьми молодшого шкільного віку – конкурси, розваги, вікторини тощо. Таким способом вона намагається виховати в дітей любов до книги.
Сьогодні великою проблемою у вирішенні питання заохочення читачів є поповнення книжкового фонду. Нових книг приходить мало, особливо не вистачає дитячої художньої літератури.
Держава на це особливо уваги не звертає, тільки нарікає на низький рівень культури молоді.
Ентузіазму, творчого натхнення, бажання працювати О.О. Сімак вистачає, і це приносить результати. Джулинська сільська бібліотека визнана однією з кращих в області. Велика заслуга в цьому, безперечно, самої Ольги Олександрівни. Саме завдяки її наполегливості бібліотека отримала комп’ютер і ксерокс. Варто відзначити і постійну допомогу їй сільської ради.
О.О. Сімак власними силами й далі хоче залучати до читання дітей, адже має до цього неабиякий хист, мріє написати книгу про історію Джулинки. І це лише маленька частина її задумів.
Зостається побажати їй та читачам удачі, натхнення і здійснення задуманого.
Олесандр ГОРОБЕЦЬ, студент факультету філології та журналістики Кам’янець-Подільського університету.

Дивіться також в розділі  Освіта і наука
» 01.04.2018 «Щаслива дитина, де дружня родина, міцна Україна» у Бирлівській школі прийшли батьки, бабусі, дідусі, рідні учнів. Їх щиро вітали директор Дмитро Сокур, учителі, школярі. Благочинний району протоієрей Ростислав Процанін подякував колективу за...
» 01.04.2018 * Урок-лекцію «Відомі скрипалі-виконавці» з використанням відеоматеріалів проведено у дитячій музичній школі ім. Р. А. Скалецького за сприяння кіновідеомережі.
» 24.03.2018 Учні загальноосвітніх шкіл нашого району взяли участь у третьому етапі всеукраїнських олімпіад 2017-2018 навчального року.
» 12.01.2018 Із 9 до 31 січня 2018 р. абітурієнти можуть самостійно реєструватися для участі в пробному ЗНО на сайтах регіональних центрів оцінювання якості освіти.
» 05.01.2018 Конкурс «Учитель року-2018»
» 05.01.2018 Сумівській школі – дев’яносто
» 15.12.2017 У чиїх руках доля коледжу?
» 11.12.2017 «Сонечку» – п’ятдесят!
» 10.11.2017 Новини освіти коротко
» 04.11.2017 Університет третього віку
Всі статті розділу Освіта і наука »
Цікаві фото
3 фото   
<b>Графік</b><br />проведення особистого прийому громадян керівництвом районної державної адміністрації
2 фото   
<b>«Карлсони» над містом</b><br />Неабияк дивувалися всі, коли у небі над містом декілька років тому з’явився дельтаплан. В одному з...
6 фото   
<b>Урочисті заходи з нагоди 20-ї річниці незалежності</b><br />Урочистості з нагоди 20-ї річниці незалежності України відбулися у районному будинку культури 21 серпня 2011 року. О...
2 фото   
<b>«Проліски надії» – мистецьке свято освітян</b><br />На Вінниччині щороку з успіхом проходить фестиваль вчительської та учнівської народної творчості. Минулої середи в...
Всі фотогалереї »
Ми - пам’ятаємо - «Книга Пам’яті України» / Яланець
Волощук Микола Гнатович (1914) 1914 р., українець, селянин. Мобілізований в 1944 р. Рядовий. Загинув 00.04.44.

З історії Бершаді
Виконуючи інтернаціональний обов'язок, трудящі Бершаді неодноразово збирали кошти на допомогу республіканським військам Іспанії. Значні кошти надходили від бершадців у фонд зміцнення обороноздатності нашої країни, на рахунок добровільних організацій Червоного Хреста та Тсоавіахіму. Читати далі »



Останні новини
Може бути цікаво

ЗАХОДЬТЕ ДО КНИГОЗБІРНІ - Новини освіти та науки м. Бершаді та району - www.bershad.ua
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники