Народні обранці у ході пресконференції розповіли про роботу у парламенті, причини підтримання або ж відхилення тих чи інших законопроектів, які вносилися на голосування.
Так, законопроект про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо державної служби та служби в органах місцевого самоврядування, розроблений Григорієм Заболотним, – чи не єдиний, за який проголосували усі без винятку депутати Верховної Ради.
Не отримали підтримки з боку Григорія Михайловича та Петра Олексійовича законопроекти про державний банк землі та про пенсійний вік.
Політики відстоюють позицію перегляду та зміни пенсійної реформи.
Народні обранці інформували про результати роботи на виборчих округах. Приймальні депутатів завжди відкриті, а самі політики готові вислухати та допомогти кожному, хто цього потребує.
Найчастішими були звернення стосовно надання матеріальної допомоги, перерахунку пенсій, реформування системи охорони здоров’я, забезпечення транспортного сполучення віддалених сіл та інші.
На прес-конференції були підняті питання про причини, що можуть вплинути на підписання угоди з Європейським Союзом, зокрема, щодо Юлії Тимошенко та її виїзду на лікування за кордон, про бойкот товарів Roshen Росією і вплив цієї ситуації на звичайних людей, що працюють на кондитерських фабриках корпорації, про зміни в медичній реформі. Були й питання місцевого характеру – щодо будівництва об’їзної дороги в Гайсині та багато інших, на які народні обранці відповідали впевнено, а це багато про що говорить.
Також депутати наголосили, що чимало проблем законодавчого характеру, дотримання законності у нас навіть не піднімалися б, якби в державі працювали цивілізовані норми, що називаються європейськими цінностями.
Насправді немає у більшості громадян стовідсоткової впевненості у тому, що угода таки буде підписана, принаймні в цьому році. Проте Петро Олексійович закликав вірити, що це дійсно станеться в кінці листопада, як обумовлювалося раніше.
Тетяна БОНДАР