Сьогодні у селах Лісниче та Вовчок налічується 1478 чоловік населення. На території сільської ради працюють: ПП «Валентина» (В. Гондарук), ТОВ «Хлібороб» ( А. Пшик ), ПСП «Нертус» - (Є. Бондарчук), СФГ «Кузьмишин» (М. Кузьмишин ), СФГ «Лісниче – Агро» (В.Зарічанський), СФ «Лісниче - сад» ( А. Безпалько ), одноосібно землю обробляють 92 селян.
Було проведено прийом громадян, де в основному розглядалися земельні питання, виготовлення державних актів працівникам соціальної сфери, виплата селянам за користування земельною часткою – паєм. Заступником начальника відділу Держкомзему у Бершадському районі Г. Онуфрійчук було надано інформаційно – консультативну допомогу із вказаних питань.
Через те, що відродження скотарства, особливо молочного, є питанням номер один аграрного сектору та економіки країни вцілому, то основним із питань району є створення молокопунктів та їх розвиток, розведення поголів»я ВРХ, підтримка галузі не лише на папері. Закупівля телят у населення – у цьому плані є досить ефективним механізмом.
За словами міністра аграрної політики М. Присяжнюка, держава компенсуватиме сільгосппідприємствам 7 гривень на кілограм живої ваги для закупівлі телят у населення, до 50% - для будівництва і реконструкції ферм. Фінансуватиметься також для фермерів будівництво невеликих ферм – від 5 голів. До 50% планується компенсувати закупівлю і лізинг доїльного обладнання, охолоджувачів для заохочення створення міні – ферм.
В. Кушпела відвідав пункт збору і охолодження молока, який створено у 2007 році за результатами перемоги Лісничанської громади у обласному конкурсі. За браком коштів його не було введено в експлуатацію, і тільки у нинішньому році почав працювати. Сьогодні у селян налічується близько 200 корів, половину молока від яких забирає ПрАТ «Бершадьмолоко», а іншу – ТОВ «Волошка». Якість молока можуть забезпечувати тільки молокопункти, завдяки постійному контролю та обліку, що впливатиме на його ціну.
Делегація також відвідала об»єкти соціальної сфери. Особливої уваги потребує загальноосвітня школа. Збудована за радянських часів, вона розрахована на п»ятсот учнів. Сьогодні тут навчається 68 (директор Л. Власенко). В аварійному стані знаходяться приміщення шкільних майстерень та спортзалу. Проведено ремонтні роботи, вставлено євровікна, і на цьому роботи призупинено. Чекають лісничанські школярі та педколектив бригади, яка має виконати роботи згідно кошторисної документації. Але основною проблемою навчального закладу, як і інших загальноосвітніх шкіл району, є кількість учнів та наповнюваність класів.
Постійна посильна допомога дитячому садочку надається головою сільської ради О. Світайлом. Тут створено необхідний тепловий режим, забезпечується харчування дітей, виконується навчальна програма. Та дитячий садочок теж має проблему, адже потребує огорожі території.
В. Кушпелю та начальником відділу Пенсійного фонду у Бершадському районі В. Білюгою проведено роз'яснювальну роботу щодо змін, внесених до пенсійного законодавства з 01.10.2011 року.
Головний спеціаліст відділу з питань внутрішньої політики Г. Іванченко