Fridge magnet wooden gears

Шкільний театр, як справжній

  • Подобається0Не подобається
  • 17 Червня 2009 р

– саме так можна назвати драматичний гурток Чернятської ЗОШ І-ІІІ ступенів, яким керує учителька української мови і літератури Лариса Іванівна Пастух. До складу гуртка входять учні 9, 10, 11 класів. У тому, що це справжній театр, жителі М’якоходу переконалися недавно, коли юні актори завітали до них з виставою за п’єсою Олексія Коломійця «Дикий Ангел». І хоч твір було написано ще за радянського періоду, він має величезний виховний вплив і зараз. У п’єсі висвітлено сенс праці, відповідальність людини перед життям і собою за кожен свій крок на землі. Драматург на прикладах ідеальної сім’ї, що дотримується простих, але мудрих законів, у яких сконцентровано життєвий досвід народу, його мораль, світобачення, пропонує таку ж модель нашого суспільства.

Враження від вистави важко передати словами

Для жителів М’якоходу це було справжнім святом, адже вони побачили повноцінну виставу, майстерну гру акторів-аматорів, які не просто виконували ролі, а проживали їх. Головні ролі виконали Олександр Курницький, Юлія Пастушенко, Богдан Танасійчук, В’ячеслав Твердохліб, Віталій Мартич.
І всі інші також відмінно справилися із своїми ролями – Тетяна Грідіна, Ганна Візнюк, Іван Горобець, Анан Степанян, Іван Дяченко, Юрій Грабар, Тетяна Легкун.
Вистава тривала дві години з антрактом, були відповідні декорації та все інше – як у справжньому театрі.
Звичайно, в успіхові юних аматорів чимала заслуга дорослих. Крім режисера Л.І. Пастух, гуртком постійно переймаються директор школи В.І. Чаленко, завуч з навчально-виховної роботи Н.М. Байдалюк, завідувач будинку культури О. І. Мартич. А підприємець Василь Сосонський навіть безплатно перевіз і акторів, і декорації.
Враження від вистави важко передати словами.
Ми ніби побували в справжньому театрі. І щиро вдячні нашим сусідам за можливість поспілкуватися з високим мистецтвом. Було б непогано, якби виставу подивилися також в інших селах.
Упевнений – глядачі не пожалкують.
Микола БОВСУНІВСЬКИЙ, директор будинку культури.
с. М’якохід.


Дивіться також в розділі  Освіта і наука
» 01.04.2018 «Щаслива дитина, де дружня родина, міцна Україна» у Бирлівській школі прийшли батьки, бабусі, дідусі, рідні учнів. Їх щиро вітали директор Дмитро Сокур, учителі, школярі. Благочинний району протоієрей Ростислав Процанін подякував колективу за...
» 01.04.2018 * Урок-лекцію «Відомі скрипалі-виконавці» з використанням відеоматеріалів проведено у дитячій музичній школі ім. Р. А. Скалецького за сприяння кіновідеомережі.
» 24.03.2018 Учні загальноосвітніх шкіл нашого району взяли участь у третьому етапі всеукраїнських олімпіад 2017-2018 навчального року.
» 12.01.2018 Із 9 до 31 січня 2018 р. абітурієнти можуть самостійно реєструватися для участі в пробному ЗНО на сайтах регіональних центрів оцінювання якості освіти.
» 05.01.2018 Конкурс «Учитель року-2018»
» 05.01.2018 Сумівській школі – дев’яносто
» 15.12.2017 У чиїх руках доля коледжу?
» 11.12.2017 «Сонечку» – п’ятдесят!
» 10.11.2017 Новини освіти коротко
» 04.11.2017 Університет третього віку
Всі статті розділу Освіта і наука »
Цікаві фото
9 фото   
<b>Листопад</b><br />
6 фото   
<b>Бершадський чоловічий монастир</b><br />Бершадський Преображенський чоловічий монастир від самого початку свого існування був єдиним монастирем на Поділлі,...
3 фото   
<b>Посвята в гуртківці будинку дитячої творчості</b><br />Пора шкільних канікул, навіть самих недовготривалих - радісна пора для усіх учнів. І відмінники, і невгамовні...
3 фото   
<b>Ювілей школи відзначили урочисто</b><br />Минулої п’ятниці урочисто відзначили 150-річчя Дяківської школи.
Всі фотогалереї »
Ми - пам’ятаємо - «Книга Пам’яті України» / Сумівка
Андрусик Никифор Михайлович (1914) 1914 р., українець, селянин. Мобілізований в 1941 р. Рядовий. Загинув 00.10.44.

З історії Бершаді
Виникнення козацтва посилило оборонне значення Бершаді. Ще в першій половині XVI ст. сюди з Поділля і Волині збиралися втікачі, які створювали козацькі загони. Існування «непослушного» населення мало значний вплив на місцеве селянство, яке відмовлялося платити феодальні податки. В матеріалах опису староства 1616 року є відомості, що в південних районах селяни податків не платили. Читати далі »



Останні новини
Може бути цікаво

Шкільний театр, як справжній - Новини освіти та науки м. Бершаді та району - www.bershad.ua
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники